سوالات متداول

آیا طراحی معماری به صورت آنلاین امکان پذیر است؟

بله . شما میتوانید با ارسال نقشه یا ابعاد و اندازه پروژه خود و همچنین ارسال عکس از وضعیت فعلی پروژه در هر زمان و هر مکان ثبت سفارش کرده و در کوتاهترین زمان طرح ها و نقشه های مربوط به پروژه خود را دریافت نمایید.

چگونه می توان به نقشه های ساختمان دسترسی پیدا کرد؟

معمولا برای پروژه های کوچکتر ( مانند آشپزخانه ، اتاق خواب و ... ) نیازی پلان اصلی معماری نیست و شما میتوانید با ترسیم فضا و اندازه گیری نقشه مربوط را تهیه کنید. اما در پروژه هایی با ابعاد وسیع تر وجود پلان معماری الزامیست. معمولا در شهرداری منطقه مربوط به ساختمان ، یا سازنده و حتی هیئت مدیره ساختمان ها پلان های معماری موجود میباشد. چنانچه در تهیه نقشه از روش های فوق نتیجه نگرفتید میتوانید با به کار گیری نیروی نقشه بردار ، پلان معماری خود را تهیه کنید.

​​مدت زمان انجام پروسه طراحی چقدر است؟

بسته به میزان حجم پروژه از 3 الی 7 روز برای پروژه های کوچکتر و از 7 الی 18 روز برای پروژه های بزرگتر متغیر می باشد.

خدمات بازسازی و نوسازی استودیو طراحی معماری ساوا مربوط به چه شهرهایی است؟

در حال حاظر خدمات بازسازی و نو سازی استودیو معماری ساوا مربوط به بازسازی ساختمان در شیراز و سایر شهرستان های استان فارس می باشد و در تلاش هستیم که این امکان را برای سایر شهرها محیا کنیم.

( امکان سفارش از همه شهرها وجود دارد؟ )

​آیا بازسازی ساختمان در شیراز نیاز به اخذ مجوز دارد؟

در بازسازی ساختمان ، چه در شیراز و چه در مابقی شهرها ، چنانچه تغییرات اساسی در ساختمان از قبیل برداشتن دیوارها ، تغییرات پله ، تاسیس آسانسور و مواردی از این قبیل که در سازه ساختمان در آن دستخوش تغییرات میشود مستلزم اخذ مجوز است. در موارد بازسازی های جزیی ساختمان در شیراز نیاز به اخذ مجوز نیست.

مدت زمان اجرای بازسازی ساختمان در شیراز چقدر است؟

مدت زمان اجرای بازسازی ساختمان در شیراز بسته به میزان حجم تغییرات شما در ساختمان دارد. پروسه بازسازی ساختمان ممکن است از 50 روز تا 6 ماه متغیر باشد. استودیو طراحی معماری ساوا با برنامه ریزی دقیق زمانی و قید کردن آن در قرارداد ها ، پروژه بازسازی ساختمان شما در شیراز را زمان مقرر و بعضا زودتر از موعد قرار داد تحویل خواهد داد.