​خدمات ما

طراحی دکوراسیون در شیراز

یکی از خدمات برجسته ما طراحی دکوراسیون داخلی در شیراز و سایر نقاط ایران می باشد. متخصصان ما با مهارت و تجربه بالا در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی در کلیه کاربری ها و کلیه سبک ها پیشنهادات ویژه ای برای کارفرمایان دارند.

طراحی نما در شیراز

هویت هر ساختمان در اولین نگاه از پوسته خارجی آن یا همان نمای ساختمان مشخص میگردد. تیم ساوا با رزومه ای قوی در زمینه طراحی نما و محوطه در شیراز و سایر شهرهای ایران روحی متفاوت به هویت بصری ساختمان شما می بخشد.

بازسازی ساختمان در شیراز و سایر شهرها از جمله اقداماتی است که هر منزل یا آپارتمانی بعد از گذشت مدت زمان طولانی به آن نیازمند میشود. تیم ساوا با تجربه بالا در زمینه بازسازی ساختمان در شیراز عمر بنای شما تا 30 سال بعد از بازسازی ضمانت خواهد کرد.

بازسازی ساختمان در شیراز

​تاثیر فضای سبز در معماری در سراسر جهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در تمام اصول و قواعد طراحی معماری به این نکته نیز اشاره شده است. در مجموعه ما مدرن ترین و کاربردی ترین قواعد طراحی فضای سبز از یک تراس گرفته تا طراحی فضای سبز در ابعاد وسیع تر طراحی و پیاده سازی خواهد شد.

طراحی فضای سبز در شیراز

طراحی ویلا در شیراز

زمانی که صحبت از ویلا میشود اولین چیزی که به ذهن مخاطب میرسد ایجاد فضایی منحصر به فرد و گیرا میباشد. ما در مجموعه ساوا این فضا را با به کارگیری تکنیک های به روز طراحی و اجرا در شیراز و سایر نقاط ایران برای شما خلق خواهیم کرد.

خدمات نورپردازی در شیراز

جلوه داخلی و خارجی هر ساختمانی در شب با نورپردازی آن پدیدار میشود. سیستم های نورپردازی امروزه بسیار به روز شده اند و روحی متفاوت به فضاها میبخشند. شما با یک نورپردازی اصولی و گیرا میتوانید تا حد چشمگیری فضاهای داخلی یا خارجی خود را در ذهن ها ماندگار کنید.