خدمات ما

​​خدمات طراحی بی حد و مرز 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، بسیاری از مشاغل میتوانند خدمات خود را به افراد بیشتر و بدون محدودیت مکانی ارائه دهند. این امر باعث شده علاوه بر کاهش هزینه های رفت و آمد و هزینه های جانبی، انتخاب مشتریان را در دریافت خدمات مورد نظرشان محدود ننماید. یکی از مشاغلی که از چنین ارائه خدماتی بهره مند است خدمات طراحی معماری از قبیل طراحی پلان ، طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی نما و طراحی فضای سبز به صورت آنلاین می باشد. استودیو طراحی معماری ساوا با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی معماری، با افتخار پروژه های معماری شما را با کلیه موضوعات اعم از مسکونی ، اداری ، تجاری و درمانی ، در هر نقطه از دنیا که هستید در کوتاه ترین زمان ثبت سفارش و طراحی کرده و با بالاترین کیفیت ارائه خواهد داد.

طراحی نما ، محوطه و فضای سبز

بدون شک طراحی نما در هر ساختمانی نه تنها نشان دهنده هویت و اصالت آن بناست بلکه تاثیر بسزایی در منظر و زیبایی فضای شهری دارد. امروزه با به وجود آمدن سبک های مختلف طراحی میتوان روحی تازه به فضای شهری و هویت ساختمان ها دمید. استودیو طراحی معماری ساوا با به کارگیری از دانش روز و شناخت عمیق سبک های معماری، بهترین و به روز ترین پیشنهادات را در زمینه طراحی جداره بیرونی ساختمان و فضای سبز ارائه خواهد داد.

طراحی نما آنلاین طراحی دکوراسیون در شیراز آنلاین

​طراحی دکوراسیون داخلی

زندگی در سر پناهی امن از ضروری ترین و حیاتی ترین نیازهای بشر است و علاقه انسان ها به تزیینات در محل سکونت خود شاید به دوران غارنشینی برگردد که نشانه هایی از نقاشی ها وجود دارد که علاوه بر رساندن مفهوم و علامت های خاص ، جنبه زیبایی نیز داشته است. با پیشرفت ساخت و ساز رفته رفته تزیینات داخلی پا را از محل سکونت فرا تر گذاشته و به کلیه محیط های داخلی سرایت کرد به نحوی که امروزه این امر تاثیر زیادی در دیدگاه انسانها نسبت فضایی که در آن قرار میگیرند دارد. استودیو طراحی معماری ساوا با شناخت عمیق کلیه سبک های معماری داخلی فضایی امن ، آرام و تاثیرگذار را برای کلیه محیط های مسکونی ، اداری ، تجاری و درمانی خلق خواهد کرد.

طراحی آنلاین دکوراسیون داخلی طراحی دکوراسیون در شیراز

​​بازسازی ساختمان

عمر مفید ساختمانهایی که در ایران ساخته میشوند به طور متوسط حدود 25 تا 30 سال میباشد و این عدد در مقایسه با دیگر کشورها که بعضا عمر مفید بناها 100 تا 300 سال میباشد بسیار ناچیر است. از جمله عواملی که باعث میشود کارفرمایان ( در ایران ) به فکر بازسازی ساختمان خود باشند میتوان به قیمت بالای مسکن در چند سال اخیر ، مشکلات تاسیساتی و زیر ساخت های ساختمانی اشاره کرد. بازسازی معمولا به صورت کلی یا جزئی انجام میشود. در مواردی که بازسازی های کلی انجام میگردد نه تنها میتوان طرح به روز تری در ساختمان رسید، بلکه به عمر مفید ساختمان نیز افزوده خواهد شد.

بازسازی در شیراز طراحی در شیراز طراحی دکوراسیون داخلی

نظارت بر اجرا

یکی از راهکارهایی که باعث می شود خروجی نهایی پروژه ها با کیفیت ارائه شود وجود ناظر مستقیم بر پروژه است. قطعا تجربه ، تعهد و اطلاعات فنی ناظر میتواند علاوه بر به هدر ندادن بودجه کارفرما ، ماندگاری پروژه شما را تضمین کند. اثرات مثبت وجود ناظر بر پروژه معمولا در بلند مدت خود را نمایان تر خواهد کرد. استودیو طراحی معماری ساوا با بهره گیری از کارشناسان ارشد مجرب پروژه شما را با رعایت کلیه نکات فنی ، اجرایی و اصولی نظارت کرده و ضامن ارتقا سطح کیفی پروژه شما خواهد بود.